Hakkımızda

  • Doğan Statik Proje kurucusu olan Gürkan DOĞAN çalışma hayatına Kare Müh. Müş. ve Ltd. Şti. Tic. ‘de başlamış olup uzun bir çalışma hayatından sonra öğrenilen bilgilerle kendini harmanlamış ve bunları uygulamaya dökmek için kendi firmasını kurmuştur.
  • Doğan Statik Proje; yapı uzmanlık alanında betonarme, çelik ve güçlendirme projeleri hizmeti sunmaktadır. Kuruluşundan günümüze inşaat mühendisliği alanında yurt içinde çeşitli projeler gerçekleştirmiş olup, değişen dünya koşullarına uygun, bilimsel teknolojik gelişmelerle desteklenmiş, en iyi ve en doğru projeleri sunmayı amaç edinmiştir.
  • Uzmanlık alanına giren konularda  Milli Savunma Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığı olmak üzere çeşitli bakanlıklara bağlı kamu binaları ve tesislerinde gerek yapı tasarımı gerekse deprem risklerinin azaltılmasına yönelik sayısız projede görev almıştır.
  • Doğan Statik Proje çalışmalarını; disiplinli ve koordinasyonlu çalışma prensipleriyle, her biri kendi alanında uzman inşaat mühendisleri, mimar, teknisyen ve idari personelden oluşan kadrosunu güncel tasarım ve çizim programları ile buluşturarak kaliteden ödün vermeden ve ekonomik, uygulanabilir çözümler üreterek yürütmektedir.